Waar kan ik The Final Master (2015) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Final Master beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk The Final Master op
Samenvatting
© Production Company
The Final Master
Chen Shi, een meester van Wing Chun, hoopt een school te openen voor de discipline, maar moet eerst zijn leerling afzetten tegen acht andere academies.OmniGuide-recensie
The Final Master
Chen Shi, een meester van Wing Chun, hoopt een school te openen voor de discipline, maar moet eerst zijn leerling afzetten tegen acht andere academies.Details
Jaar:
2015
Genre:
Drama Aktie
Rating:
Duur:
109 min.
Acteurs:
Fan Liao
Jia Song
Wenli Jiang
Jia Song
Wenli Jiang
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over The Final Master uit 2015
In The Final Master spelen o.a. de volgende acteurs:
- Fan Liao
- Jia Song
- Wenli Jiang
The Final Master werd geregisseerd door Haofeng Xu.
Je kunt de film The Final Master kijken op:
- Netflix