Waar kan ik The Final Programme (1973) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Final Programme beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk The Final Programme op
Samenvatting
© Production Company
The Final Programme
Op de rand van de nucleaire ramp, lanceert een groep wetenschappers een geestverruimende zoektocht naar een formule voor een mens om het einde van de beschaving te voorkomen.OmniGuide-recensie
The Final Programme
Op de rand van de nucleaire ramp, lanceert een groep wetenschappers een geestverruimende zoektocht naar een formule voor een mens om het einde van de beschaving te voorkomen.Details
Jaar:
1973
Genre:
Thriller Science Ficition
Rating:
Duur:
81 min.
Acteurs:
Jenny Runacre
Jon Finch
Sterling Hayden
Jon Finch
Sterling Hayden
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over The Final Programme uit 1973
In The Final Programme spelen o.a. de volgende acteurs:
- Jenny Runacre
- Jon Finch
- Sterling Hayden
The Final Programme werd geregisseerd door Robert Fuest.
Je kunt de film The Final Programme kijken op:
- Netflix