Waar kan ik The Mist (2007) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Mist beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Mist op

Samenvatting

The Mist

© Production Company

The Mist

Nadat een brute storm een klein stadje beukt, ontdekken de bewoners een kwaadwillende mist die boven hun huizen hangt, waarbij iedereen die buiten blijft, doodt.

OmniGuide-recensie

The Mist

Nadat een brute storm een klein stadje beukt, ontdekken de bewoners een kwaadwillende mist die boven hun huizen hangt, waarbij iedereen die buiten blijft, doodt.

Details

Jaar:
2007
Genre:
Thriller Horror Science Ficition
Rating:
Duur:
126 min.
Acteurs:
Laurie Holden
Marcia Gay Harden
Thomas Jane

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Mist uit 2007

In The Mist spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Laurie Holden
  • Marcia Gay Harden
  • Thomas Jane

The Mist werd geregisseerd door Frank Darabont.

Je kunt de film The Mist kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.