Waar kan ik The Price of Fairness (2017) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Price of Fairness beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Price of Fairness op

Samenvatting

The Price of Fairness

© Production Company

The Price of Fairness

Waarom accepteren we enorme niveaus van ongelijkheid en sociaal onrecht? Dit is een van de centrale vragen die de prijs van billijkheid wil beantwoorden, beginnend met een verrassende reeks sociale experimenten in Noorwegen, die suggereren dat ...

OmniGuide-recensie

The Price of Fairness

Waarom accepteren we enorme niveaus van ongelijkheid en sociaal onrecht? Dit is een van de centrale vragen die de prijs van billijkheid wil beantwoorden, beginnend met een verrassende reeks sociale experimenten in Noorwegen, die suggereren dat ...

Details

Jaar:
2017
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
76 min.
Acteurs:
N/A

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Price of Fairness uit 2017

In The Price of Fairness spelen o.a. de volgende acteurs:

  • N/A

The Price of Fairness werd geregisseerd door Alex Gabbay.

Je kunt de film The Price of Fairness kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.