Waar kan ik The Rugrats Movie (1998) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Rugrats Movie beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk The Rugrats Movie op
Samenvatting
© Production Company
The Rugrats Movie
Wanneer zijn kleine broer Dil wordt geboren, besluiten Tommy Pickles en zijn vrienden dat hij te veel verantwoordelijkheid is en probeert hij hem terug te brengen naar het ziekenhuis.OmniGuide-recensie
The Rugrats Movie
Wanneer zijn kleine broer Dil wordt geboren, besluiten Tommy Pickles en zijn vrienden dat hij te veel verantwoordelijkheid is en probeert hij hem terug te brengen naar het ziekenhuis.Details
Jaar:
1998
Genre:
Animatie Komedie Avontuur
Rating:
Duur:
79 min.
Acteurs:
Christine Cavanaugh
Elizabeth Daily
Kath Soucie
Elizabeth Daily
Kath Soucie
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over The Rugrats Movie uit 1998
In The Rugrats Movie spelen o.a. de volgende acteurs:
- Christine Cavanaugh
- Elizabeth Daily
- Kath Soucie
The Rugrats Movie werd geregisseerd door Igor Kovalyov en Norton Virgien.
Je kunt de film The Rugrats Movie kijken op:
- Netflix
- HBO Max