Waar kan ik The Secret Mission (2019) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Secret Mission beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk The Secret Mission op
Samenvatting
© Production Company
The Secret Mission
Tijdens de Japanse bezetting in de jaren 1940, wanneer het Koreaans wordt verboden, compileert een dappere paar een woordenboek als een verklaring van hun onafhankelijkheid.OmniGuide-recensie
The Secret Mission
Tijdens de Japanse bezetting in de jaren 1940, wanneer het Koreaans wordt verboden, compileert een dappere paar een woordenboek als een verklaring van hun onafhankelijkheid.Details
Jaar:
2019
Genre:
Drama Komedie Geschiedenis
Rating:
Duur:
135 min.
Acteurs:
Hae-Jin Yoo
Kim Hong-pa
Yoon Kyung-ho
Kim Hong-pa
Yoon Kyung-ho
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over The Secret Mission uit 2019
In The Secret Mission spelen o.a. de volgende acteurs:
- Hae-Jin Yoo
- Kim Hong-pa
- Yoon Kyung-ho
The Secret Mission werd geregisseerd door Yu-na Eom.
Je kunt de film The Secret Mission kijken op:
- Netflix