Waar kan ik The Wedding Singer (1998) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Wedding Singer beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Wedding Singer op

Samenvatting

The Wedding Singer

© Production Company

The Wedding Singer

Nadat zijn verloofde hem bij het altaar heeft achtergelaten, raakt bruiloftzanger Robbie bevriend met receptie-mond serveerster Julia, die hem inschakelt om haar bruiloft te helpen plannen.

OmniGuide-recensie

The Wedding Singer

Nadat zijn verloofde hem bij het altaar heeft achtergelaten, raakt bruiloftzanger Robbie bevriend met receptie-mond serveerster Julia, die hem inschakelt om haar bruiloft te helpen plannen.

Details

Jaar:
1998
Genre:
Muziek Komedie Romantiek
Rating:
Duur:
97 min.
Acteurs:
Adam Sandler
Christine Taylor
Drew Barrymore

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Wedding Singer uit 1998

In The Wedding Singer spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Adam Sandler
  • Christine Taylor
  • Drew Barrymore

The Wedding Singer werd geregisseerd door Frank Coraci.

Je kunt de film The Wedding Singer kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.