Waar kan ik Tre Piani (2021) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Tre Piani beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk Tre Piani op
Samenvatting
© Production Company
Tre Piani
The story of three families living in three apartments in the same bourgeois condominium.OmniGuide-recensie
Tre Piani
The story of three families living in three apartments in the same bourgeois condominium.Details
Jaar:
2021
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
119 min.
Acteurs:
Alba Rohrwacher
Elena Lietti
Riccardo Scamarcio
Elena Lietti
Riccardo Scamarcio
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Tre Piani uit 2021
In Tre Piani spelen o.a. de volgende acteurs:
- Alba Rohrwacher
- Elena Lietti
- Riccardo Scamarcio
Tre Piani werd geregisseerd door Nanni Moretti.
Je kunt de film Tre Piani kijken op:
- Cinetree