Waar kan ik Young Wives' Tale (2007) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Young Wives' Tale beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Young Wives' Tale op

Samenvatting

Young Wives' Tale

© Production Company

Young Wives' Tale

De naoorlogse huisvestingscrisis dwingt een jong stel in een chaotische woonsituatie met hun getrouwde vrienden, een flirterige Lodger, een oppas en een hond.

OmniGuide-recensie

Young Wives' Tale

De naoorlogse huisvestingscrisis dwingt een jong stel in een chaotische woonsituatie met hun getrouwde vrienden, een flirterige Lodger, een oppas en een hond.

Details

Jaar:
2007
Genre:
Drama Korte film
Rating:
Duur:
0 min.
Acteurs:
Lindsay Gould
Sandra Delgado

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Young Wives' Tale uit 2007

In Young Wives' Tale spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Lindsay Gould
  • Sandra Delgado

Young Wives' Tale werd geregisseerd door Stephen Cone.

Je kunt de film Young Wives' Tale kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.