Waar kan ik A Lion Is in the Streets (1953) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten A Lion Is in the Streets beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk A Lion Is in the Streets op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

A Lion Is in the Streets

© Production Company

A Lion Is in the Streets

A charismatic peddler from the bayous finds his true calling in politics. Is he a demagogue in the making?

OmniGuide-recensie

A Lion Is in the Streets

A charismatic peddler from the bayous finds his true calling in politics. Is he a demagogue in the making?

Details

Jaar:
1953
Genre:
Drama Romantiek Thriller
Rating:
Duur:
88 min.
Acteurs:
Anne Francis
Barbara Hale
James Cagney

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over A Lion Is in the Streets uit 1953

In A Lion Is in the Streets spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anne Francis
  • Barbara Hale
  • James Cagney

A Lion Is in the Streets werd geregisseerd door Raoul Walsh.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.