Waar kan ik A Little Romance (1979) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten A Little Romance beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk A Little Romance op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

A Little Romance

© Production Company

A Little Romance

An American teenager living in Paris meets and falls in love with a local.

OmniGuide-recensie

A Little Romance

An American teenager living in Paris meets and falls in love with a local.

Details

Jaar:
1979
Genre:
Komedie Romantiek Avontuur
Rating:
Duur:
110 min.
Acteurs:
Diane Lane
Laurence Olivier
Thelonious Bernard

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over A Little Romance uit 1979

In A Little Romance spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Diane Lane
  • Laurence Olivier
  • Thelonious Bernard

A Little Romance werd geregisseerd door George Roy Hill.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.