Waar kan ik A Nurse to Die For (2023) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten A Nurse to Die For beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk A Nurse to Die For op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

A Nurse to Die For

© Production Company

A Nurse to Die For

Een vader huurt een inwonende verpleegster in om voor zijn zieke dochter te zorgen, maar terwijl ze met een reeks tegenslagen te maken krijgt, begint hij zich af te vragen of de verpleegster misschien wel degene is die haar ziek houdt.

OmniGuide-recensie

A Nurse to Die For

Een vader huurt een inwonende verpleegster in om voor zijn zieke dochter te zorgen, maar terwijl ze met een reeks tegenslagen te maken krijgt, begint hij zich af te vragen of de verpleegster misschien wel degene is die haar ziek houdt.

Details

Jaar:
2023
Genre:
Thriller
Rating:
Duur:
0 min.
Acteurs:
Allison McAtee
Hailey Gray
Jeremy John Wells

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over A Nurse to Die For uit 2023

In A Nurse to Die For spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Allison McAtee
  • Hailey Gray
  • Jeremy John Wells

A Nurse to Die For werd geregisseerd door Peter Sullivan.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.