Waar kan ik A Way to B (2022) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten A Way to B beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk A Way to B op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

A Way to B

© Production Company

A Way to B

A WAY TO B is a portrait of the flamboyant dance group Liant la Troca, of which some of the performers have a physical disability. Fluently merging documentary and dance into each other, the hybrid film is an ode to zest for life ...

OmniGuide-recensie

A Way to B

A WAY TO B is a portrait of the flamboyant dance group Liant la Troca, of which some of the performers have a physical disability. Fluently merging documentary and dance into each other, the hybrid film is an ode to zest for life ...

Details

Jaar:
2022
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
98 min.
Acteurs:
N/A

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over A Way to B uit 2022

In A Way to B spelen o.a. de volgende acteurs:

  • N/A

A Way to B werd geregisseerd door Clara van Gool en Jos de Putter.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.