Waar kan ik After Blue (2021) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten After Blue beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk After Blue op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

After Blue

© Production Company

After Blue

A chimeric future on After Blue, a planet from another galaxy, a virgin planet where only women can survive in the midst of harmless flora and fauna. The story is of a punitive expedition.

OmniGuide-recensie

After Blue

A chimeric future on After Blue, a planet from another galaxy, a virgin planet where only women can survive in the midst of harmless flora and fauna. The story is of a punitive expedition.

Details

Jaar:
2021
Genre:
Fantasie Science Ficition
Rating:
Duur:
129 min.
Acteurs:
Elina Löwensohn
Paula Luna
Vimala Pons

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over After Blue uit 2021

In After Blue spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Elina Löwensohn
  • Paula Luna
  • Vimala Pons

After Blue werd geregisseerd door Bertrand Mandico.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.