Waar kan ik Among the Shadows (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Among the Shadows beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Among the Shadows op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Among the Shadows

© Production Company

Among the Shadows

A private investigator must unravel the murder of her uncle while keeping the secret that she is a descendant from a line of werewolves.

OmniGuide-recensie

Among the Shadows

A private investigator must unravel the murder of her uncle while keeping the secret that she is a descendant from a line of werewolves.

Details

Jaar:
2019
Genre:
Thriller Horror
Rating:
Duur:
96 min.
Acteurs:
Charlotte Beckett
Gianni Capaldi
Lindsay Lohan

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Among the Shadows uit 2019

In Among the Shadows spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Charlotte Beckett
  • Gianni Capaldi
  • Lindsay Lohan

Among the Shadows werd geregisseerd door Tiago Mesquita.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.