Waar kan ik Anything for Jackson (2020) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Anything for Jackson beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Anything for Jackson op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Anything for Jackson

© Production Company

Anything for Jackson

A bereaved Satanist couple kidnap a pregnant woman so they can use an ancient spellbook to put their dead grandson's spirit into her unborn child but end up summoning more than they bargained for.

OmniGuide-recensie

Anything for Jackson

A bereaved Satanist couple kidnap a pregnant woman so they can use an ancient spellbook to put their dead grandson's spirit into her unborn child but end up summoning more than they bargained for.

Details

Jaar:
2020
Genre:
Horror Mysterie
Rating:
Duur:
97 min.
Acteurs:
Julian Richings
Konstantina Mantelos
Sheila McCarthy

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Anything for Jackson uit 2020

In Anything for Jackson spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Julian Richings
  • Konstantina Mantelos
  • Sheila McCarthy

Anything for Jackson werd geregisseerd door Justin G. Dyck.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.