Waar kan ik Bájecní muzi s klikou (1979) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Bájecní muzi s klikou beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Bájecní muzi s klikou op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Bájecní muzi s klikou

© Production Company

Bájecní muzi s klikou

Returning home to Prague, the magician Pasparte (Rudolf Hrusínský), an owner of a circus caravan, meets his dying colleague who entrusts his beautiful daughter Aloisie (Hana Buresová) to his care. In Prague they all take up their ...

OmniGuide-recensie

Bájecní muzi s klikou

Returning home to Prague, the magician Pasparte (Rudolf Hrusínský), an owner of a circus caravan, meets his dying colleague who entrusts his beautiful daughter Aloisie (Hana Buresová) to his care. In Prague they all take up their ...

Details

Jaar:
1979
Genre:
Drama Komedie Geschiedenis
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Blazena Holisová
Rudolf Hrusínský
Vlasta Fabiánová

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Bájecní muzi s klikou uit 1979

In Bájecní muzi s klikou spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Blazena Holisová
  • Rudolf Hrusínský
  • Vlasta Fabiánová

Bájecní muzi s klikou werd geregisseerd door Jirí Menzel.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.