Waar kan ik Bardelys the Magnificent (1926) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Bardelys the Magnificent beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Bardelys the Magnificent op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Bardelys the Magnificent

© Production Company

Bardelys the Magnificent

Rafael Sabatini's story of the swashbuckling era and of Bardelys, the handsome courtier who could win any woman he set his mind to--and was not above boasting about it to all who would listen.

OmniGuide-recensie

Bardelys the Magnificent

Rafael Sabatini's story of the swashbuckling era and of Bardelys, the handsome courtier who could win any woman he set his mind to--and was not above boasting about it to all who would listen.

Details

Jaar:
1926
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Eleanor Boardman
John Gilbert
Roy D'Arcy

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Bardelys the Magnificent uit 1926

In Bardelys the Magnificent spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Eleanor Boardman
  • John Gilbert
  • Roy D'Arcy

Bardelys the Magnificent werd geregisseerd door King Vidor.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.