Waar kan ik Bayi Ajaib (2023) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Bayi Ajaib beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Bayi Ajaib op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Bayi Ajaib

© Production Company

Bayi Ajaib

Het comfortabele leven van een pas rijke en onlangs getrouwde man dreigt af te brokkelen wanneer zijn jonge kind bezeten wordt door een onheilige geest met wrok.

OmniGuide-recensie

Bayi Ajaib

Het comfortabele leven van een pas rijke en onlangs getrouwde man dreigt af te brokkelen wanneer zijn jonge kind bezeten wordt door een onheilige geest met wrok.

Details

Jaar:
2023
Genre:
Horror
Rating:
Duur:
99 min.
Acteurs:
Adipati Dolken
Desy Ratnasari
Vino G. Bastian

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Bayi Ajaib uit 2023

In Bayi Ajaib spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Adipati Dolken
  • Desy Ratnasari
  • Vino G. Bastian

Bayi Ajaib werd geregisseerd door Rako Prijanto.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.