Waar kan ik Berkeley Square (1933) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Berkeley Square beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Berkeley Square op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Berkeley Square

© Production Company

Berkeley Square

A young American man comes to believe that he can will himself back to London in the time of the American Revolution and meet his ancestors, who lived in the house he has just inherited.

OmniGuide-recensie

Berkeley Square

A young American man comes to believe that he can will himself back to London in the time of the American Revolution and meet his ancestors, who lived in the house he has just inherited.

Details

Jaar:
1933
Genre:
Fantasie Romantiek
Rating:
Duur:
88 min.
Acteurs:
Heather Angel
Leslie Howard
Valerie Taylor

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Berkeley Square uit 1933

In Berkeley Square spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Heather Angel
  • Leslie Howard
  • Valerie Taylor

Berkeley Square werd geregisseerd door Frank Lloyd.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.