Waar kan ik Bhoot Police (2021) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Bhoot Police beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Bhoot Police op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Bhoot Police

© Production Company

Bhoot Police

Two brothers whose job is to hunt and eradicate ghosts for money is assigned a project in a remote village

OmniGuide-recensie

Bhoot Police

Two brothers whose job is to hunt and eradicate ghosts for money is assigned a project in a remote village

Details

Jaar:
2021
Genre:
Komedie Horror
Rating:
Duur:
129 min.
Acteurs:
Arjun Kapoor
Jacqueline Fernandez
Saif Ali Khan

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Bhoot Police uit 2021

In Bhoot Police spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Arjun Kapoor
  • Jacqueline Fernandez
  • Saif Ali Khan

Bhoot Police werd geregisseerd door Pawan Kripalani.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.