Waar kan ik Blue Smoke (2007) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Blue Smoke beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Blue Smoke op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Blue Smoke

© Production Company

Blue Smoke

Detective Reena Hale (Witt) is revisited by the stalker who traumatized her years ago by offing any man she fell in love with.

OmniGuide-recensie

Blue Smoke

Detective Reena Hale (Witt) is revisited by the stalker who traumatized her years ago by offing any man she fell in love with.

Details

Jaar:
2007
Genre:
Drama Romantiek Thriller
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Alicia Witt
Matthew Settle
Scott Bakula

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Blue Smoke uit 2007

In Blue Smoke spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Alicia Witt
  • Matthew Settle
  • Scott Bakula

Blue Smoke werd geregisseerd door David Carson.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.