Waar kan ik Britain's Got Talent (2007) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Britain's Got Talent beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Britain's Got Talent op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Britain's Got Talent

© Production Company

Britain's Got Talent

A variety of acts perform in front of a live audience and a panel of judges for a chance to win £250,000 and perform for the British Royal Family at the Royal Variety Performance.

OmniGuide-recensie

Britain's Got Talent

A variety of acts perform in front of a live audience and a panel of judges for a chance to win £250,000 and perform for the British Royal Family at the Royal Variety Performance.

Details

Jaar:
2007
Genre:
Muziek Reality TV
Rating:
Duur:
60 min.
Acteurs:
Amanda Holden
Anthony McPartlin
Declan Donnelly

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Britain's Got Talent uit 2007

In Britain's Got Talent spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Amanda Holden
  • Anthony McPartlin
  • Declan Donnelly

Britain's Got Talent werd geregisseerd door N/A.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.