Waar kan ik Brooklyn 45 (2023) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Brooklyn 45 beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Brooklyn 45 op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Brooklyn 45

© Production Company

Brooklyn 45

Vijf militaire veteranen, beste vrienden sinds hun kindertijd, komen samen om hun onrustige gastheer te steunen, en de metaforische geesten uit hun verleden worden maar al te letterlijk.

OmniGuide-recensie

Brooklyn 45

Vijf militaire veteranen, beste vrienden sinds hun kindertijd, komen samen om hun onrustige gastheer te steunen, en de metaforische geesten uit hun verleden worden maar al te letterlijk.

Details

Jaar:
2023
Genre:
Drama Horror Geschiedenis
Rating:
Duur:
92 min.
Acteurs:
Anne Ramsay
Jeremy Holm
Ron E. Rains

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Brooklyn 45 uit 2023

In Brooklyn 45 spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anne Ramsay
  • Jeremy Holm
  • Ron E. Rains

Brooklyn 45 werd geregisseerd door Ted Geoghegan.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.