Waar kan ik Buddy Buddy (1981) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Buddy Buddy beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Buddy Buddy op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Buddy Buddy

© Production Company

Buddy Buddy

During a high profile Mafia testimony case in California's Riverside County, a hired killer checks into a hotel room near the courthouse, while his depressed next-door neighbor wants to commit suicide due to marital problems.

OmniGuide-recensie

Buddy Buddy

During a high profile Mafia testimony case in California's Riverside County, a hired killer checks into a hotel room near the courthouse, while his depressed next-door neighbor wants to commit suicide due to marital problems.

Details

Jaar:
1981
Genre:
Komedie
Rating:
Duur:
96 min.
Acteurs:
Jack Lemmon
Paula Prentiss
Walter Matthau

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Buddy Buddy uit 1981

In Buddy Buddy spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jack Lemmon
  • Paula Prentiss
  • Walter Matthau

Buddy Buddy werd geregisseerd door Billy Wilder.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.