Waar kan ik Conan the Barbarian (2011) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Conan the Barbarian beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Conan the Barbarian op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Conan the Barbarian

© Production Company

Conan the Barbarian

Een wraakzuchtige barbaarse krijger gaat op weg om wraak te nemen op de kwaadaardige krijgsheer die zijn dorp aanviel en zijn vader vermoordde toen hij nog een jongen was.

OmniGuide-recensie

Conan the Barbarian

Een wraakzuchtige barbaarse krijger gaat op weg om wraak te nemen op de kwaadaardige krijgsheer die zijn dorp aanviel en zijn vader vermoordde toen hij nog een jongen was.

Details

Jaar:
2011
Genre:
Fantasie Avontuur Aktie
Rating:
Duur:
113 min.
Acteurs:
Jason Momoa
Ron Perlman
Rose McGowan

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Conan the Barbarian uit 2011

In Conan the Barbarian spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jason Momoa
  • Ron Perlman
  • Rose McGowan

Conan the Barbarian werd geregisseerd door Marcus Nispel.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.