Waar kan ik Connie and Carla (2004) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Connie and Carla beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Connie and Carla op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Connie and Carla

© Production Company

Connie and Carla

A mob mix-up in Chicago sends two chanteuses screaming for L.A., where they score a perfect gig: posing as drag queens on the dinner theater/cabaret circuit. Things get extra-weird when a guy falls for one of the girls.

OmniGuide-recensie

Connie and Carla

A mob mix-up in Chicago sends two chanteuses screaming for L.A., where they score a perfect gig: posing as drag queens on the dinner theater/cabaret circuit. Things get extra-weird when a guy falls for one of the girls.

Details

Jaar:
2004
Genre:
Misdaad Muziek Komedie
Rating:
Duur:
98 min.
Acteurs:
David Duchovny
Nia Vardalos
Toni Collette

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Connie and Carla uit 2004

In Connie and Carla spelen o.a. de volgende acteurs:

  • David Duchovny
  • Nia Vardalos
  • Toni Collette

Connie and Carla werd geregisseerd door Michael Lembeck.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.