Waar kan ik Crime Zone (1988) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Crime Zone beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Crime Zone op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Crime Zone

© Production Company

Crime Zone

Helen and Bone live in a repressive futuristic dystopian society they badly want to escape from. Mysterious Jason hires them to steal a disc for him. It's practically a suicide mission, but he claims he can smuggle them out, in re...

OmniGuide-recensie

Crime Zone

Helen and Bone live in a repressive futuristic dystopian society they badly want to escape from. Mysterious Jason hires them to steal a disc for him. It's practically a suicide mission, but he claims he can smuggle them out, in re...

Details

Jaar:
1988
Genre:
Fantasie Avontuur Aktie
Rating:
Duur:
92 min.
Acteurs:
David Carradine
Peter Nelson
Sherilyn Fenn

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Crime Zone uit 1988

In Crime Zone spelen o.a. de volgende acteurs:

  • David Carradine
  • Peter Nelson
  • Sherilyn Fenn

Crime Zone werd geregisseerd door Luis Llosa.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.