Waar kan ik Cry of the Werewolf (1944) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Cry of the Werewolf beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Cry of the Werewolf op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Cry of the Werewolf

© Production Company

Cry of the Werewolf

A young woman raised by gypsies hides a deadly secret which she will do anything to protect.

OmniGuide-recensie

Cry of the Werewolf

A young woman raised by gypsies hides a deadly secret which she will do anything to protect.

Details

Jaar:
1944
Genre:
Misdaad Drama Horror
Rating:
Duur:
63 min.
Acteurs:
Nina Foch
Osa Massen
Stephen Crane

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Cry of the Werewolf uit 1944

In Cry of the Werewolf spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Nina Foch
  • Osa Massen
  • Stephen Crane

Cry of the Werewolf werd geregisseerd door Henry Levin.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.