Waar kan ik De vliegende Hollander (1995) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten De vliegende Hollander beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk De vliegende Hollander op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

De vliegende Hollander

© Production Company

De vliegende Hollander

Late 16th century, persecuted protestantism and general dissatisfaction with the Catholic Habsburg rule in the Netherlands lead to large-scale plundering and vandalizing of churches, only harshening the Spanish Inquisition, sparkl...

OmniGuide-recensie

De vliegende Hollander

Late 16th century, persecuted protestantism and general dissatisfaction with the Catholic Habsburg rule in the Netherlands lead to large-scale plundering and vandalizing of churches, only harshening the Spanish Inquisition, sparkl...

Details

Jaar:
1995
Genre:
Drama Fantasie Komedie
Rating:
Duur:
140 min.
Acteurs:
René Groothof
René van 't Hof
Veerle Dobbelaere

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over De vliegende Hollander uit 1995

In De vliegende Hollander spelen o.a. de volgende acteurs:

  • René Groothof
  • René van 't Hof
  • Veerle Dobbelaere

De vliegende Hollander werd geregisseerd door Jos Stelling.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.