Waar kan ik De worstelaar (1971) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten De worstelaar beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk De worstelaar op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

De worstelaar

© Production Company

De worstelaar

A young man carries on an affair with a wrestler's wife, without the wrestler's knowledge. The young man's father finds out, and tries to stop the whole thing. He proposes that the young man and the wrestler have a match, a fair f...

OmniGuide-recensie

De worstelaar

A young man carries on an affair with a wrestler's wife, without the wrestler's knowledge. The young man's father finds out, and tries to stop the whole thing. He proposes that the young man and the wrestler have a match, a fair f...

Details

Jaar:
1971
Genre:
Drama Korte film
Rating:
Duur:
20 min.
Acteurs:
Jon Bluming
Marielle Fiolet
Wim Zomer

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over De worstelaar uit 1971

In De worstelaar spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jon Bluming
  • Marielle Fiolet
  • Wim Zomer

De worstelaar werd geregisseerd door Paul Verhoeven.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.