Waar kan ik Der Blaue (1994) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Der Blaue beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Der Blaue op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Der Blaue

© Production Company

Der Blaue

Ex-GDR citizen Dr. Otto Skrodt is about to become an important politician in Bonn when his old friend Karl shows up to ask him for some financial help. Karl had been imprisoned in the GDR because of a denunciation of Otto who was ...

OmniGuide-recensie

Der Blaue

Ex-GDR citizen Dr. Otto Skrodt is about to become an important politician in Bonn when his old friend Karl shows up to ask him for some financial help. Karl had been imprisoned in the GDR because of a denunciation of Otto who was ...

Details

Jaar:
1994
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
96 min.
Acteurs:
Manfred Krug
Meret Becker
Ulrich Mühe

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Der Blaue uit 1994

In Der Blaue spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Manfred Krug
  • Meret Becker
  • Ulrich Mühe

Der Blaue werd geregisseerd door Lienhard Wawrzyn.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.