Waar kan ik Der Mörder und die Hure (1996) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Der Mörder und die Hure beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Der Mörder und die Hure op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Der Mörder und die Hure

© Production Company

Der Mörder und die Hure

Ex-philosophy student Roman only believes in money and more money; that's why he holds two jobs. In a hotel on the border he gets to know German-Polish Sonja.

OmniGuide-recensie

Der Mörder und die Hure

Ex-philosophy student Roman only believes in money and more money; that's why he holds two jobs. In a hotel on the border he gets to know German-Polish Sonja.

Details

Jaar:
1996
Genre:
Misdaad Drama Thriller
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Dieter Mann
Katja Studt
Sebastian Koch

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Der Mörder und die Hure uit 1996

In Der Mörder und die Hure spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Dieter Mann
  • Katja Studt
  • Sebastian Koch

Der Mörder und die Hure werd geregisseerd door Michael Lähn.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.