Waar kan ik Eye for an Eye (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Eye for an Eye beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Eye for an Eye op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Eye for an Eye

© Production Company

Eye for an Eye

A drug dealer looking for rest. A nurse looking for revenge. A crossroads where no one is safe.

OmniGuide-recensie

Eye for an Eye

A drug dealer looking for rest. A nurse looking for revenge. A crossroads where no one is safe.

Details

Jaar:
2019
Genre:
Drama Thriller
Rating:
Duur:
107 min.
Acteurs:
Ismael Martínez
Luis Tosar
Xan Cejudo

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Eye for an Eye uit 2019

In Eye for an Eye spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ismael Martínez
  • Luis Tosar
  • Xan Cejudo

Eye for an Eye werd geregisseerd door Paco Plaza.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.