Waar kan ik Fata Morgana (2011) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Fata Morgana beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Fata Morgana op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Fata Morgana

© Production Company

Fata Morgana

Burning in the desert sun, Eduardo - a lemonade seller - is fighting the urge to drink his last and final bottle of refreshing lemonade. When a thirsty client comes crawling to his stand, Eduardo comes into conflict with his own m...

OmniGuide-recensie

Fata Morgana

Burning in the desert sun, Eduardo - a lemonade seller - is fighting the urge to drink his last and final bottle of refreshing lemonade. When a thirsty client comes crawling to his stand, Eduardo comes into conflict with his own m...

Details

Jaar:
2011
Genre:
Animatie Korte film
Rating:
Duur:
4 min.
Acteurs:
Lee M. Ross
Simon Zwiers

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Fata Morgana uit 2011

In Fata Morgana spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Lee M. Ross
  • Simon Zwiers

Fata Morgana werd geregisseerd door Frodo Kuipers.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.