Waar kan ik Free Skate (2022) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Free Skate beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Free Skate op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Free Skate

© Production Company

Free Skate

A promising figure skater flees from Russia to Finland to escape her inhumane circumstances.

OmniGuide-recensie

Free Skate

A promising figure skater flees from Russia to Finland to escape her inhumane circumstances.

Details

Jaar:
2022
Genre:
Drama Thriller
Rating:
Duur:
120 min.
Acteurs:
Karoliina Blackburn
Leena Uotila
Veera W. Vilo

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Free Skate uit 2022

In Free Skate spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Karoliina Blackburn
  • Leena Uotila
  • Veera W. Vilo

Free Skate werd geregisseerd door Roope Olenius.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.