Waar kan ik Girl Meets World (2014) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Girl Meets World beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Girl Meets World op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Girl Meets World

© Production Company

Girl Meets World

More than a decade after Boy Meets World (1993), Cory and Topanga Matthews are married and have two children. Their daughter, Riley, faces life lessons through her family, friends, and school--where her father is her history teach...

OmniGuide-recensie

Girl Meets World

More than a decade after Boy Meets World (1993), Cory and Topanga Matthews are married and have two children. Their daughter, Riley, faces life lessons through her family, friends, and school--where her father is her history teach...

Details

Jaar:
2014
Genre:
Drama Familie Komedie
Rating:
Duur:
23 min.
Acteurs:
Ben Savage
Rowan Blanchard
Sabrina Carpenter

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Girl Meets World uit 2014

In Girl Meets World spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ben Savage
  • Rowan Blanchard
  • Sabrina Carpenter

Girl Meets World werd geregisseerd door N/A.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.