Waar kan ik Gloomy Sunday (1999) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Gloomy Sunday beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Gloomy Sunday op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Gloomy Sunday

© Production Company

Gloomy Sunday

Follows three men who are in love with a most beautiful waitress: An intellectual restaurant owner, a mysterious musician and an erratic businessman; taking place during the WWII.

OmniGuide-recensie

Gloomy Sunday

Follows three men who are in love with a most beautiful waitress: An intellectual restaurant owner, a mysterious musician and an erratic businessman; taking place during the WWII.

Details

Jaar:
1999
Genre:
Rating:
Duur:
112 min.
Acteurs:
Erika Marozsán
Joachim Król
Stefano Dionisi

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Gloomy Sunday uit 1999

In Gloomy Sunday spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Erika Marozsán
  • Joachim Król
  • Stefano Dionisi

Gloomy Sunday werd geregisseerd door Rolf Schübel.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.