Waar kan ik Gloves of Stone (2009) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Gloves of Stone beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Gloves of Stone op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Gloves of Stone

© Production Company

Gloves of Stone

Abner is trapped in the rough life of Mexico City. His escape? Boxing. Dr. Frank Irwin and his son Jimmy, a pro boxer, come together to teach Abner that the heart fuels the punches we throw in life.

OmniGuide-recensie

Gloves of Stone

Abner is trapped in the rough life of Mexico City. His escape? Boxing. Dr. Frank Irwin and his son Jimmy, a pro boxer, come together to teach Abner that the heart fuels the punches we throw in life.

Details

Jaar:
2009
Genre:
Drama Sport Aktie
Rating:
Duur:
97 min.
Acteurs:
Álex Perea
Kirk Harris
Martin Sheen

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Gloves of Stone uit 2009

In Gloves of Stone spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Álex Perea
  • Kirk Harris
  • Martin Sheen

Gloves of Stone werd geregisseerd door Miguel Necoechea.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.