Waar kan ik Good Morning (1959) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Good Morning beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Good Morning op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Good Morning

© Production Company

Good Morning

Two boys begin a silence strike to press their parents into buying them a television set.

OmniGuide-recensie

Good Morning

Two boys begin a silence strike to press their parents into buying them a television set.

Details

Jaar:
1959
Genre:
Drama Familie Komedie
Rating:
Duur:
94 min.
Acteurs:
Chishû Ryû
Keiji Sada
Yoshiko Kuga

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Good Morning uit 1959

In Good Morning spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Chishû Ryû
  • Keiji Sada
  • Yoshiko Kuga

Good Morning werd geregisseerd door Yasujirô Ozu.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.