Waar kan ik Heart o' the Hills (1919) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Heart o' the Hills beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Heart o' the Hills op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Heart o' the Hills

© Production Company

Heart o' the Hills

Family tensions in the Kentucky hills are inflamed by an outsider's dishonest scheme to exploit the area for its coal.

OmniGuide-recensie

Heart o' the Hills

Family tensions in the Kentucky hills are inflamed by an outsider's dishonest scheme to exploit the area for its coal.

Details

Jaar:
1919
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
87 min.
Acteurs:
Allan Sears
Harold Goodwin
Mary Pickford

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Heart o' the Hills uit 1919

In Heart o' the Hills spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Allan Sears
  • Harold Goodwin
  • Mary Pickford

Heart o' the Hills werd geregisseerd door Joseph De Grasse en Sidney Franklin.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.