Waar kan ik House of Boys (2009) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten House of Boys beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk House of Boys op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

House of Boys

© Production Company

House of Boys

Two young soul mates find each other while working at an all-male performance club/brothel. Eventually, one contracts AIDS.

OmniGuide-recensie

House of Boys

Two young soul mates find each other while working at an all-male performance club/brothel. Eventually, one contracts AIDS.

Details

Jaar:
2009
Genre:
Drama Muziek Romantiek
Rating:
Duur:
117 min.
Acteurs:
Harry Ferrier
Layke Anderson
Loïc Peckels

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over House of Boys uit 2009

In House of Boys spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Harry Ferrier
  • Layke Anderson
  • Loïc Peckels

House of Boys werd geregisseerd door Jean-Claude Schlim.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.