Waar kan ik I grandi magazzini (1939) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten I grandi magazzini beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk I grandi magazzini op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

I grandi magazzini

© Production Company

I grandi magazzini

In a fit of jealousy, store clerk Assia Norris walks out on her boyfriend and heads for a vacation in the Alps, but not before "borrowing" a high-priced ski wardrobe.

OmniGuide-recensie

I grandi magazzini

In a fit of jealousy, store clerk Assia Norris walks out on her boyfriend and heads for a vacation in the Alps, but not before "borrowing" a high-priced ski wardrobe.

Details

Jaar:
1939
Genre:
Drama Komedie Romantiek
Rating:
Duur:
85 min.
Acteurs:
Assia Noris
Enrico Glori
Vittorio De Sica

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over I grandi magazzini uit 1939

In I grandi magazzini spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Assia Noris
  • Enrico Glori
  • Vittorio De Sica

I grandi magazzini werd geregisseerd door Mario Camerini.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.