Waar kan ik In Your Eyes (2014) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten In Your Eyes beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk In Your Eyes op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

In Your Eyes

© Production Company

In Your Eyes

Two seemingly unconnected souls from different corners of the United States make a telepathic bond that allows them to see, hear and feel the other's experiences, creating a bond that apparently can't be broken.

OmniGuide-recensie

In Your Eyes

Two seemingly unconnected souls from different corners of the United States make a telepathic bond that allows them to see, hear and feel the other's experiences, creating a bond that apparently can't be broken.

Details

Jaar:
2014
Genre:
Fantasie Romantiek
Rating:
Duur:
106 min.
Acteurs:
Mark Feuerstein
Michael Stahl-David
Zoe Kazan

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over In Your Eyes uit 2014

In In Your Eyes spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Mark Feuerstein
  • Michael Stahl-David
  • Zoe Kazan

In Your Eyes werd geregisseerd door Brin Hill.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.