Waar kan ik Into the Abyss (2011) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Into the Abyss beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Into the Abyss op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Into the Abyss

© Production Company

Into the Abyss

Conversations with death row inmate Michael Perry and those affected by his crime serve as an examination of why people - and the state - kill.

OmniGuide-recensie

Into the Abyss

Conversations with death row inmate Michael Perry and those affected by his crime serve as an examination of why people - and the state - kill.

Details

Jaar:
2011
Genre:
Misdaad Drama Documentaire
Rating:
Duur:
107 min.
Acteurs:
Michael Perry
Richard Lopez
Werner Herzog

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Into the Abyss uit 2011

In Into the Abyss spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Michael Perry
  • Richard Lopez
  • Werner Herzog

Into the Abyss werd geregisseerd door Werner Herzog.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.