Waar kan ik Invasion of Astro-Monster (1965) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Invasion of Astro-Monster beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Invasion of Astro-Monster op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Invasion of Astro-Monster

© Production Company

Invasion of Astro-Monster

Astronauts investigate Planet X and encounter the Xiliens, who ask Earth's people to help save their world from "Monster Zero". As one astronaut forms a romance with a mysterious woman, he uncovers the Xilien's true intentions.

OmniGuide-recensie

Invasion of Astro-Monster

Astronauts investigate Planet X and encounter the Xiliens, who ask Earth's people to help save their world from "Monster Zero". As one astronaut forms a romance with a mysterious woman, he uncovers the Xilien's true intentions.

Details

Jaar:
1965
Genre:
Avontuur Aktie Science Ficition
Rating:
Duur:
93 min.
Acteurs:
Akira Takarada
Jun Tazaki
Nick Adams

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Invasion of Astro-Monster uit 1965

In Invasion of Astro-Monster spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Akira Takarada
  • Jun Tazaki
  • Nick Adams

Invasion of Astro-Monster werd geregisseerd door Ishirô Honda.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.