Waar kan ik Jury Duty (1995) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Jury Duty beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Jury Duty op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Jury Duty

© Production Company

Jury Duty

Jobless loser Tommy Collins is sequestered to be a juror in a serial killer trial. He does everything he can to prolong the trial and deliberations to take full advantage of the free lodging and food.

OmniGuide-recensie

Jury Duty

Jobless loser Tommy Collins is sequestered to be a juror in a serial killer trial. He does everything he can to prolong the trial and deliberations to take full advantage of the free lodging and food.

Details

Jaar:
1995
Genre:
Komedie
Rating:
Duur:
88 min.
Acteurs:
Pauly Shore
Stanley Tucci
Tia Carrere

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Jury Duty uit 1995

In Jury Duty spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Pauly Shore
  • Stanley Tucci
  • Tia Carrere

Jury Duty werd geregisseerd door John Fortenberry.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.