Waar kan ik Kahlil Gibran's The Prophet (2014) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Kahlil Gibran's The Prophet beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Kahlil Gibran's The Prophet op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Kahlil Gibran's The Prophet

© Production Company

Kahlil Gibran's The Prophet

Exiled artist and poet Mustafa embarks on a journey home with his housekeeper and her daughter; together the trio must evade the authorities who fear that the truth in Mustafa's words will incite rebellion.

OmniGuide-recensie

Kahlil Gibran's The Prophet

Exiled artist and poet Mustafa embarks on a journey home with his housekeeper and her daughter; together the trio must evade the authorities who fear that the truth in Mustafa's words will incite rebellion.

Details

Jaar:
2014
Genre:
Drama Animatie
Rating:
Duur:
85 min.
Acteurs:
Liam Neeson
Quvenzhané Wallis
Salma Hayek

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Kahlil Gibran's The Prophet uit 2014

In Kahlil Gibran's The Prophet spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Liam Neeson
  • Quvenzhané Wallis
  • Salma Hayek

Kahlil Gibran's The Prophet werd geregisseerd door Gaëtan Brizzi, Paul Brizzi en Roger Allers.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.