Waar kan ik La fille du 14 juillet (2013) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten La fille du 14 juillet beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk La fille du 14 juillet op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

La fille du 14 juillet

© Production Company

La fille du 14 juillet

Hector, who met Truquette at the Louvre on July 14, has only one concern since then: seduce this girl. The best way to do so is by taking her to the sea. Pator, his friend, is accompanying him along with Truquette's girlfriend, Ch...

OmniGuide-recensie

La fille du 14 juillet

Hector, who met Truquette at the Louvre on July 14, has only one concern since then: seduce this girl. The best way to do so is by taking her to the sea. Pator, his friend, is accompanying him along with Truquette's girlfriend, Ch...

Details

Jaar:
2013
Genre:
Komedie
Rating:
Duur:
88 min.
Acteurs:
Grégoire Tachnakian
Vimala Pons
Vincent Macaigne

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over La fille du 14 juillet uit 2013

In La fille du 14 juillet spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Grégoire Tachnakian
  • Vimala Pons
  • Vincent Macaigne

La fille du 14 juillet werd geregisseerd door Antonin Peretjatko.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.