Waar kan ik Le stagioni del nostro amore (1966) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Le stagioni del nostro amore beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Le stagioni del nostro amore op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Le stagioni del nostro amore

© Production Company

Le stagioni del nostro amore

Vittorio Borghi, a middle-aged journalist torn between young mistress and wife he no longer loves, returns to his hometown Mantua. There he remembers childhood in the era of fascism, war and ghost of another woman he never forgot.

OmniGuide-recensie

Le stagioni del nostro amore

Vittorio Borghi, a middle-aged journalist torn between young mistress and wife he no longer loves, returns to his hometown Mantua. There he remembers childhood in the era of fascism, war and ghost of another woman he never forgot.

Details

Jaar:
1966
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
93 min.
Acteurs:
Anouk Aimée
Enrico Maria Salerno
Jacqueline Sassard

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Le stagioni del nostro amore uit 1966

In Le stagioni del nostro amore spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anouk Aimée
  • Enrico Maria Salerno
  • Jacqueline Sassard

Le stagioni del nostro amore werd geregisseerd door Florestano Vancini.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.